Quado brėžinukai

Sumečiau pagal brėžinius vieną quadą, gal kažkam pravers – nes tikrai paprastai išsipjauna ir pasidaro:

Dar reiks varžtelių, gabaliuko 5-6mm faneros (kojytėms įtvirtinti), velcro gabaliuko, laidelių nuo RX (bei maitinimo), 15x15mm dvipusės folijos gabaliuko (jei nesinori lituot 5 laidų į krūvą) ir savo RX. Dar galima užkabint kamerą, kad nebūtų nuobodu ;-)

Realaus aparato foto bus vėliau…

Wireframe Quadrotor drawingRealView Solidworks image - QuadRotor

Brėžiniai:

Update:

nepirkite aukščiau minėtų greičio regų. Kažkokia bloga partija papuolė, dveji susvilo per pirmą vakarą, taip ir nepakėlę quado į orą. Išsilupinėjus – panašu kad jie kažkokie “antrą kartą naudojami” – pritaškyta lydmetalio, ant FET’ų – daugybė grubių mechaninių pažeidimų  ir t.t.. Pirkit ką nors kita (geriausia – ką nors su išoriniu 16M rezonatorium, N-FET ir programming pad’ais, jei domina alternatyvus firmware).

Na ir kelios gatavo quado foto:

Quad - view from above, one ESC fried already

Quad - view from side.

Update 2012.02.04: užsisakiau iš ebay kelis ESC, foto buvo įdėta “Pentium”, gavau “Cloud”. Nu bet tiek to, pas Cloud yra ext osc, viskas puikiai susiflashino ir skrenda. Gal tik variklius su laiku reiks atsinaujint, nes jie kažkokie “natūraliai išsibalansavę” – t.y. turbūt magnetus klijuojant niekas nesistengė vienodai klijų užpilt.

Mystery Cloud 30A flashing simonk custom firmware

Atitinkamai, kelios naujos foto (kojytės iš vandentiekio apšiltinimo šlangos):

Quad on snow, before flight

Quad flying at -17°C (2012.02.04)

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *