Išinstaliuok forumiuką!!!

Kažkada anksčiau buvo tokia akcija “O.A.B. vs ONE”. Na, bent jau kažkas panašaus. Praėjus nemažai laiko (ir antrai tokiai akcijai, kurioje aš nedalyvavau), nusprendžiau kad pagaliau laikas būtų papublishinti tai ką sukaupiau. Taigi, pirma galerija – solidaus (dauguma) amžiaus žmonės, kurie nepagailėjo penkių litų (atrodo tiek kainuoja) už tai kad išsitrinti jiems nepatikusį įvertinimą, ir sėdėti kažkiek aukščiau topų viršūnėje (turint omeny kad tope galima išbūt daugiausia vieną dieną atrodo, tai garbė neypatinga ;-)


Na, ir kita galerija turėtų būti įvairios smulkmenos, surinktos akcijos metu. Tai ir mieli bei malonūs atsiliepimai apie mane, ir palaimos šūksniai gavus vienetuką, ir gražūs palinkėjimai visa ko geriausio. Dauguma foto/screenshotų turi šiokį tokį aprašymą, taip kad – sėkmės žiūrinėjant ;-)

Ir dar yra youtube video mix:


P.S. buvo kilusi mintis parašyt postą ‘one kalba’, bet supratau kad jau praradau skillsą, ir taip paprastai nebepavyks.
P.P.S. bent jau pirmoji akcija baigėsi ~100 dalyvių užbaninimu one.lt (kai kurie iš dalyvių turėjo accountus ten kelis metus, ir/ar mokėjo pinigus už vienokias ar kitokias smulkmenas) nepaaiškinant nei už ką nei kaip.

tjaj sekmjaws beskjajtinejiookia! meeljooo :@~@~@@~~~~~~~*~**~~**~*

EDIT 2014.12.13: foto sutvarkytos (foto komentarų neliko); įkėliau video linką. Bus prisiminimui :E

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.