Aplinkkelio testavimas, arba “Važiuojam pažiūrėt eglutės”

Vakar kaip tik sugalvojom nuvykt pasižiūrėt to papuošto miesto centro, tik prieš tai dar nutarėm apžiūrėt, kaipgi atrodo tas kitam miesto gale atidarytas aplinkkelis.
Ką gi, pirmas įspūdis – visai nieko! Pakol asfaltas naujas – važiuot smagu, apšviesta, juostos aiškios (na, kai kur yra šiek tiek nedidelių netikėtumų, nes ir pats aplinkkelis nelygus) – visai gražu! Važiavom vėlokai vakare (~19:30) tai ir automobilių nedaug buvo, taigi neaišku kokia situacija darbo dienomis piko metu. Padarėm ir kelias foto iš įvairių vietų (tiesa, štatyvo nebuvo, be to – pūtė stiprus vėjas, tai aš derinau greičiau į grįžt į auto), čia gal užteks vienos:
Vilniaus aplinkkelis
Kas susirodė keistokai – tai pati kelio struktūra – jis ganėtinai “kalnuotas” (tikėjausi kažko lygaus, kylančio aukštyn, o paskui horizontalaus, bet ne tokio šaliko – žr. kad ir foto). Taip pat – nuvažiavus nuo paties aplinkkelio, grįžt į jį ganėtinai problematiška. Na sakykim aš ieškojau problemų, bet kai kur teko nemažai pasivėžinti norint sugrįžt atgal ant to kelio.

O vat eglutės taip ir nepažiūrėjom – grįžtant atgal patekom į kamštį netoli operos ir baleto teatro (~20:30 !), tai aš tiesiog nuvažiavau kitu aplinkkeliu namų link ;-)

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *