Praėjus porai metų

…Tiksliau, daugiau nei porai metų nuo paskutinio posto, nėra ką slėpti ;-)
Pasikeitimų buvo daug. Buvo išmesti keli postai, kurie buvo skirti “tik sau”. Pakeistos kelios darbovietės. Padaryta daug gerų darbų. Pridaryta dar daugiau nesąmonių. Apie svarbiausius dalykus trumpai:

  • Nerūkau kurį laiką. Nežinau ar ilgam, bet va – jau daugiau nei metai, ir vis dar laikausi. Ir šiaip, žiemai pradėt rūkyt – ne lygis.
  • Anksčiau minėtas karutis sudalyvavo trijose avarijose (oficialūs duomenys), bei gavo nesuskaičiuojamą skaičių įbrėžimų “šiaipsau netyčia užkabinau” ;-) Vienoje avarijoje pasireiškiau aš (smulkmena, bet kišenei skaudėjo), kitose dvejose pasireiškė studentai (ne saulėtekio ;-). Bet – vis dar važiuoja!
  • Akinių taip ir neįpratau nešioti kasdien. Iš dalies galbūt pasikeitęs darbo pobūdis padėjo (mažiau sėdžiu prie monitoriaus). Šiaip ar taip, matau turbūt taip pat kaip ir anksčiau, o akiniai naudojami tik labai retais atvejais.
  • Išbandžiau save vadovo kailyje. Dabar labai sunku sugrįžti laipteliu žemiau ;-)
  • Mokslų taip ir nebaigiau – pasistumdžiau laboratoriniuose bei tarpiniuose atsiskaitymuose, bet į egzaminus taip ir nenuėjau. Ūkis, bitės ir visa kita, žinote…;-)
  • Per du metus (!) taip ir neužbaigiau susidėt to anksčiau minėto danties. Iš pradžių metus laiko tipo “užauginėjo” ten kažkas, paskui gręžė zulino ir darė kitokius baisius dalykus. Dar daugiau nei pusmetį “auginau” kažką ant viršaus. Pagaliau užmovė ten tokį protezą, bet dar neužbaigė. Rezultate – net ne vien brangu, bet ir reikalauja labai daug laiko. Pigiau yra nevalgyt dešrelių :F

…Ir vėl pamėginsiu čia ką nors rašyti. Svarbiausia – nepadaryt dar vieno kokio lavonėlio internete, kur parašoma kartą per metus. Na, čia jau kaip nors pasistengsiu.
Ir kad nebūtų labai sausas postas – pora foto, darytų beveik pora metų atgal…(prie progos bus įdėtos foto tema “kaip jie atrodo dabar”)

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *