Dėmesio! Nebandykite to pakartoti namuose, priešingu atveju aš nesiimu jokios atsakomybės už prarastą garantiją, sudegintą PC, išbaidytus kaimynus, susprogdintus namus, pasaulio pabaigą, ir visa ką kita, kas gali nutikti naudojantis žemiau esančia medžiaga.

Paskutinį kartą pasižiūrime į CPU :

Gražus, ane? Štai dar viena foto :

2.4GHz, kaip ir priklauso... Nors tokiu dažniu jis ir valandos nepradirbo savo gyvenime... ;-)

Poliravimui buvo naudojamas 2500 smulkumo švitras. Jei kas bandys pakartoti, pradžiai rekomenduoju 1500, po to užbaigimui su 2500 ir, jei yra galimybė - pasta.

Aiškiai matoma, kurios vietos yra labiau iškilę, kurios - įdubę. Centre - mažas taškas, pakraščiai - pagrindinis kontaktas su kūleriu.

Analogiška situacija ir su Zalman 7000-Cu. Paviršius atrodo gražiai, bet braukiant pirštu jaučiami nelygumai.

Ką gi, galima ir jį nupoliruot ;-)

Kaip ir į pabaigą. Beliko tik galutinis apdirbimas su "skudurėliu" ;-)

Kas norės - įžiūrės skirtumus su pradinėmis fotografijomis...

Galutinis variantas (tikrai ne cigarečių promoušinas =)

Na, ką, viskas nušveista, užterliojam truputį Actic Silver'io (nereikia tik padauginti, tiesa, nuotraukoje atrodo įspūdingi kalna, iš tikro ten vos įžiūrimas sluoksnis) ir....

Įjungta ;-)

Kodėl dvi nuotraukos? šauniai gaunasi skaidrus kūleris ;-)

...Bet šiaip ar taip - geriausias aušinimas ant šitų dviejų Raptorių kaba - priekyje vienas 92mm Karlsonas neleidžia jiems įšilti.

Išvados... išvadų turbūt nebus. Tai yra gerai, ir netgi neišpasakytai kreivi ASUS'o davikliai pajuto skirtumą. Apie dažnių skirtumą dabar nieko nesakysiu, geriau papasakosiu tada, kai nuo CPU bus galutinai nuimtas dangtelis (o tam reikia pasiruošti - kūleris visgi >800gr sveria, neapsaugotą kristalą išsyk sutraiškytų) .


Sėkmės, jei kas bandys pakartoti ;-)

ABLomas